تشخیص بهترین روش مهاجرت به ترکیه با توجه به شرایط شخصی شما بر خلاف سایر دفاتر مهاجرتی ، گروه مشاورین پازل گروپ به طور تخصصی و با تجربه بسیار بالا فقط در زمینه های مختلف مهاجرت به ترکیه بخصوص شهرزیبای آنکارا فعالیت میکند.همین موضوع باعث شده است که ما نزدیک به 100% از پرونده های خود را با موفقیت به سر انجام برسانیم و رویای کسانی را که مایل به مهاجرت به کشور ترکیه و اخذ اقامت دائم این کشور هستند به واقعیت بپیوندیم. از جمله خدمات بی نظیر دفتر ما برای افرادی که بطور جدی تصمیم به مهاجرت دارند ارائه مشاوره رایگان میباشد که در آن مشاوره توسط گروه مشاورین پازل گروپ ارائه میشود.

مراحل عقد قرار داد مهاجرت

در این جلسه مشاوره پس از دریافت اطلاعات و شرایط شما تمامی روش های ممکن برای مهاجرت  و سرمایه گذاری در کشور  ترکیه در خصوص شما و خانواده شما با دقت و موشکافی کامل در حضور خود شما بررسی شده و بهترین راه برای اقدام به شما پیشنهاد می شود.

 برخی از افراد برای مهاجرت به ترکیه  برای بیش از یک شیوه مهاجرتی واجد شرایط خواهند بود. اگر شما جزء این دسته هستید، ما جوانب مثبت و منفی هر روش را برای شما بطور کامل و مشروح توضیح داده و بهترین شیوه را که متناسب با اهداف شخصی شما باشد به شما توصیه می کنیم . پس از انجام جلسات مشاوره - به تعداد کافی به تشخیص شما - در صورتیکه به ما افتخار دادید تا برای تشکیل پرونده ای موفق و بی نقص برای اخذ اقامت موقت و یا  دائم ترکیه  در خدمت شما باشیم قراردادی که چهارچوب خدمات ما و انتظارات از شما برای پیشرفت کار و موارد جانبی دیگر در آن مشخص و تعریف شده است امضا میشود و از این لحظه اقدامات ما برای به واقعیت پیوستن رویای زندگی در کشوری امن برای شما و خانواده گرامیتان آغاز میشود.

روند آماده سازی پرونده شما

ارائه لیست مدارک مورد نیاز برای اقدام

تهیه مدارک مورد نیاز برای مهاجرت امری بسیار مهم و وقت گیر است. هر یک از شیوه های مهاجرتی به کشور ترکیه مدارک تخصصی زیاد و گاه پیچیده ای را از متقاضیان طلب می کنند. اداره مهاجرت ترکیه  حساسیت زیادی نسبت به تهیه مدارک از خود نشان داده و عدم تطبیق مدارک بر اساس فرمت خواسته شده از طرف دولت ترکیه  باعث تاخیر و در برخی موارد مردود شدن پرونده شما می گردد. گروه مشاورین پازل گروپ پس از عقد قرارداد، لیست مدارک مورد نیاز برای شیوه متناسب با شرایط شما را در اختیارتان قرار می دهند. متخصصین ما نمونه هایی از مدارک را جهت راهنمایی هر چه بیشتر و تسریع پروسه تهیه مدارک در اختیار شما قرار خواهند داد.

بررسی دقیق مدارک شما

بعد از دریافت لیست مدارک از گروه مشاورین پازل گروپ ، بر عهده شماست تا لیست مورد نظر را به دقت مطالعه و مدارک توضیح داده شده در لیست را تهیه نمایید. با این که تهیه مدارک بر عهده شما خواهد بود ولی ما شما را در این بخش نیز – مانند تمامی مراحل دیگر انجام کار - تنها نمی گذاریم. کارشناسان گروه مشاورین پازل گروپ بر نحوه تهیه مدارک شما نظارت کرده و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. پس از تهیه مدارک، ما به دقت مدارک شما را بررسی کرده و در صورت کمبود، نقص مدارک را به شما اعلام خواهیم کرد. شما در ضمن تهیه مدارک لازم هر زمان که سوالی برای شما وجود داشت متخصصین ما برای ارائه توضیحات لازم و کمک به شما در خدمت شما هستند.

آماده سازی و تحویل پرونده مهاجرتی شما به اداره مهاجرت ترکیه

یک پرونده بدون نقص که در نهایت دقت به همه جوانب و جزییات تهیه شده باشد و تمامی مدارک لازم را نیز به همراه داشته باشد همیشه از شانس قبولی نزدیک به 100% برخوردار است ضمن اینکه در این حالت امکان سریع تر به نتیجه رسیدن درخواست شما نیز بطرز قابل توجهی افزایش می یابد. یکی از دلایل سریع تر انجام شدن پرونده ها، حذف مصاحبه های شخصی با افسر مهاجرت به ترکیه خواهد بود. افتخار ما ارائه پرونده های مهاجرتی کامل و حرفه ای است که شامل همه اطلاعات و اسناد مورد نیاز میباشد به شکلی که افسر اداره مهاجرت را بصورتی واضح و روشن از واجد شرایط بودن شما برای مهاجرت به ترکیه مطمئن می سازد.

پیگیری پرونده مهاجرتی شما تا زمان دریافت اقامت موقت و یا وتن تاش ترکیه (سیتیزن ترکیه)

کلیه إدارات  مهاجرت ترکیه  ملزم به رعایت استانداردهای خدماتی هستند که می توانند در طول فرایند درخواست شما متفاوت باشند. در صورت عدم رعایت این استانداردها از طرف اداره مهاجرت  ما فورا با دفتر مربوطه تماس گرفته و موضوع را پیگیری می کنیم. بدین ترتیب از بروز تاخیرهای غیر ضروری در پرونده شما جلوگیری بعمل میاید.

آموزش و آماده سازی شما برای مصاحبه

در صورتی که شما ملزم به شرکت در مصاحبه با افسر مهاجرت به ترکیه شوید، ما طی جلسه و یا در صورت لزوم جلساتی که در دفتر گروه مشاورین پازل گروپ برگزار به منظور آماده سازی شما برگزارخواهد شد، شما را برای چگونگی پاسخگویی به سوالاتی که در طول مصاحبه مطرح خواهند شد کاملا آماده می سازیم.
راهنمایی شما برای انجام مراحل اقامت و سکونت در ترکیه .

راهنماییهای لازم برای مرحله اقامت و سکونت در کشور زیبای ترکیه

بعد از انجام مرحله کسب اقامت موقت و یا دایم همراه با پاسپورت ترکیه با گروه مشاورین پازل گروپ نوبت نتخاب ا است